KONST / Litografier / Färglitografi 11642156
*
nr 1164 2156
Lars Stenman
(f. 1954), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 78/290, äpplen, motivet: 25x25
Lars Stenman, född 1954, svensk målare.
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 februari 2018
kl 19:42:06
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/2 10:55:16
1
150 kr
19/2 17:26:11
2
150 kr
19/2 17:26:11
1
150 kr (Budbetjänt)
19/2 17:27:33
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik lars stenman litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige äpplen
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:42
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:46
-
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:43
-
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:49
*
Lars Stenman
Lars Stenman, född 1954, svensk målare.
Läs om budbetjänten
nr 1164 2156
Lars Stenman
(f. 1954), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 78/290, äpplen, motivet: 25x25
Lars Stenman, född 1954, svensk målare.
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 19 februari 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
19/2 10:55:16 | 1 | 150 kr |
19/2 17:26:11 | 2 | 150 kr |
19/2 17:26:11 | 1 | 150 kr (Budbetjänt) |
19/2 17:27:33 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik lars stenman litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige äpplen
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:42 -
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:46 -
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:23 -
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:43 -
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:49